Головна

       

        ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО« СЕАЛ »

         (ТОВ «НВП« СЕАЛ »») є сучасна компанія, яка динамічно розвивається.

         У 2018 р керівництвом компанії було прийнято рішення побудувати новий машинобудівний комплекс обладнаний новітнім устаткуванням по виготовленню запасних частин та комплектуючих для рухомого складу вагоноремонтних підприємств, АТ «Укрзалізниця» та машінобудівніх підприємств, де дана продукція может бути застосована.

предоставляет услуги по изготовлению металлических конструкций для котельного  оборудования, строительных металлоконструкций, нестандартного оборудования, емкостей  из черного и нержавеющего металла, изготовлению и ремонту  крупногабаритных изделий.
        У 2019 р в 10 км від м.Запоріжжя в с.Наталівка було повністю закінчено будівництво (від фундаменту до даху) нового машинобудівного підприємства загальною площею 1000 м.кв. з усією необхідною інфраструктурою і матеріально-технічною базою.
       В цьому ж році на підприємстві закуплено новітнє обладнання для запуску ливарного і зварювального виробництва, виробництва з металообробки верстатами ЧПУ, механоскладальних ділянок по зборці готової продукції.

       Офіс з керівництвом, конструкторсько-технологічним відділом, бухгалтерією, постачанням і відділом збуту ТОВ НВП «СЕАЛ» »знаходиться окремо від виробничого комплексу і розташований в центрі м.Запоріжжя за адресою: м. Запоріжжя, вул. Рекордна, 9.
       Співробітники нашої компанії-це професійний колектив однодумців. Ми працюємо над задоволенням потреб і вимог клієнтів, шукаємо індивідуальний підхід до кожного партнера, діючи оперативно та гнучко, враховуючи динаміку нинішнього ринку, маючи власні розробки і впроваджуючи передові технології.

Стратегія розвитку:

  •  впровадження нових технологій і застосування сучасних розробок;
  • прагнення до лідерства на ринку виробництва металоконструкцій;
  • забезпечення широкої спеціалізації компанії для максимального задоволення потреб замовника;
  • довгострокова і взаємовигідна співпраця, а також постійний розвиток в Росії і країнах СНД.

Місія:
полягає в комплексному задоволенні споживчого попиту Замовника за рахунок реалізації політики в області якості товарів і послуг, силами кваліфікованого персоналу з використанням сучасної виробничої бази і передових технологій. відкрито для ділових контактів і орієнтовано на створення довгострокових і взаємовигідних партнерств. Індивідуальний підхід до кожного покупця дозволяє нам знаходити найбільш ефективні схеми співпраці.

 

Місія – випускати високоякісні продукти і робити професійні послуги в машинобудівній галузі.

За час роботи наша компанія зарекомендувала себе як надійний виробник і постачальник.

Оригінальні конструктивні рішення, окрім високої надійності, дозволяють споживачеві з меншими матеріальними витратами, в порівнянні з вітчизняними аналогами.